Gatavošanās vasaras saulgriežiem

Kas svētkiem gatavojas laicīgi, tam nav jāstāv rindā un jālauza galva. Pasūtot Valmiermuižas dzīvos, filtrētos un nefiltrētos brūvējumus iepriekš, alu varēsi celt svētku galdā goda vietā!

Lai bez kreņķiem un ilgas stāvēšanas rindās varētu sagaidīt vasaras saulgriežus, Valmiermuižas brūvējumus ir iespējams pasūtīt laicīgi. Mūsu krodzinieki Valmiermuižā, Rīgā un Siguldā lejamo alu būs jau sapildījuši, pudeļu – sapakojuši. Jums atliks vien saņemt iepriekš pasūtīto!

Valmiermuižas alus tirgotavās visplašākajā izvēlē dzīvs un dabīgs alus katra gaumei – tumšs, gaišs, apiņots, iesalains, salds un tumīgs – i filtrēts, i nefiltrēts. Ja citviet nefiltrēts Valmiermuižas alus baudāms tikai uz vietas, tad Valmiermuižas tirgotavās to var iegādāt un pasūtīt līdzņemšanai.

Tirgotavās pieejami arī citviet nedabūjami brūvējumi. Te arī īpašas seno iesalu garšas – raksturā smeķīgais dūmalus vai garšā izteiksmīgais klona alus.

Svētkos neiztikt bez BALLES alus sērijas, kas garšā daudz saldāka un apaļāka padevusies. Īpaši vasarīgam noskaņojumam piestāvēs alus kokteiļi Valmiermuižas FRIŠS.

Turklāt, iegādājot kasti ar savu iecienītāko alu, krodzinieki pirkumam dos ļoti labu cenu. Atliek vien zvanīt un pasūtīt!

Saziņai

Saziņai

Valmiermuižas alus virtuve, RīgaA. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001+371 28656111
Valmiermuižas alus tirgotava, RīgaA. Briāna iela 9a, Valdemāra pasāža, Rīga, LV-1001+371 25473473
ValmiermuižaDzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads, LV-4219+371 20264269