Dzīvās mūzikas roka vakari Valmiermuižā

Jūlija siltie vakari Valmiermuižā vairs nav iedomājami bez dzīvās mūzikas koncertiem. Trīs jūlija piektdienās Valmiermuižas alus terasē, līdzās Valmiermuižas alus darītavai, baudīsim vasaru, roku, sarunas un kopā būšanu dzīvās mūzikas koncertvakaros.

2019. gada vasarošanu atklāsim 5. jūlijā ar moderno roka apvienību LAIKA SUNS. Šobrīd grupa strādā pie jauniem ierakstiem, kas nojauc robežas starp noteiktiem stiliem.

12. jūlijā Valmiermuižā viesosies spilgtā latviešu rokgrupa LAIME PILNĪGA, kas ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīgs ritms, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli.

Savukārt roka dzīvās mūzikas vakarus Valmiermuižā 19. jūlijā noslēgs alternatīvā rokgrupa PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI. Grupa šogad atzīmē 25 gadu jubileju un grupas jaunākais singls „Viss kārtībā” no jaunā albuma, kurš klajā nāks rudenī, jau nodots klausītāju vērtējumam.

Dzīvās mūzikas vakari Valmiermuižā sākas plkst. 21.00, ieeja – bez maksas. Pasākumu laikā tiks filmēts un fotografēts. Video un foto var tikt izmantoti publicitātes materiālos.