Aicinām saimē

Aicinām saimē

PAVĀRA PALĪGU /Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā/

Tādu, kuram gatavošana ir sirdslieta, smeķē alus un akurāts darbs komandā nesagādā raizes. Tik pat svarīgi, lai degsme pilnīgot savu meistarību būtu mērojama nevis simtos, bet tūkstošos. CV un pārliecības vēstuli ar norādi “Pavāra palīgs” uz e-pasta adresi ruta@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 11.septembrim.

VADĪTĀJU /Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā/

Mūsu saimnieks meklē  labo (un reizēm arī kreiso) roku! Cilvēku, kurš turētu rūpi par mūsu alus vēstniecību Rīgā. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Vēstniecības vadītājs” uz e-pasta adresi saimnieks@valmiermuiza.lv  gaidīsim līdz 22.septembrim.

 

STĀSTNIEKU /ar krievu valodas zināšanām/

Tādu, kuram pēc asprātīga vārda kabatā nav jāmeklē, kurš brīvi pārvalda krievu valodu, lai par nesteidzīgo alus brūvēšanu mūsu namā prastu pastāstīt viesiem no tuvākām un tālākām zemēm. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Stāstnieks” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 31.augustam.

PILDĪŠANAS PALĪGU

Kurš pieskatītu, lai alus darītavā tapušie brūvējumi sagultu tur, kur iecerēts. CV un pārliecības vēstuli uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 30.augustam.