Aicinām saimē

Aicinām saimē

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTU (ekspeditoru-piegāžu plānotāju)

Lai laikus un saimnieciski gudri mūsu uzticamajiem klientiem Latvijā un eksporta tirgos piegādātu Valmiermuižā darīto alu un zelterus, pilna laika darbam Valmiermuižas alus darītavā aicinam saimē cītīgu un apsviedīgu loģistikas speciālistu (ekspeditoru-piegāžu plānotāju). Sūti savu CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Loģistikas speciālists” uz darbs@valmiermuiza.lv līdz 11. aprīlim!

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO

PUDEĻU PILDĪŠANAS PALĪGU | vasaras sezonai

Katrs solis un katra darbs brūzī ir nozīmīgs. Nesteidzīgi brūvēts alus tikpat rūpīgi jāiepilda pudelēs. Lūkojam pēc papildspēkiem vasaras sezonas darbam Valmiermuižas alus darītavā, Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Pudeļu pildīšanas palīgs” sūti uz darbs@valmiermuiza.lv līdz 16. aprīlim.

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO

PAVĀRUS UN PAVĀRA PALĪGUS | vasaras sezonai

Lūkojam pēc papildspēkiem vasaras sezonā Valmiermuižas alus virtuvē, Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā. Ja gatavošana ir Tava sirdslieta, CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Pavārs” vai „Pavāra palīgs” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 16. aprīlim.

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO

GRĀMATVEŽA PALĪGU | vasaras sezonai

Lūkojam papildināt saimes rindas ar gāmatveža palīgu vasaras sezonas darbam Valmiermuižas alus darītavā Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Grāmatveža palīgs” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv  gaidīsim līdz 31. martam.

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO

KRODZINIEKUS UN VIESMĪĻUS | vasaras sezonai

Lūkojam pēc papildspēkiem darbam vasaras sezonā Valmiermuižas alus virtuvē un izbraukumu pasākumos. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Krodzinieks” vai  „Viesmīlis” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 16. aprīlim!

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO