Aicinām saimē

Aicinām saimē

PUDEĻU PILDĪŠANAS PALĪGU | pilna laika darbam Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā

Katrs solis un katra darbs brūzī ir nozīmīgs. Nesteidzīgi brūvēts alus tikpat rūpīgi jāiepilda pudelēs. Lai pudeļu pildītājs strādātu raiti un katrai pudelei būtu glīti uzlīmēta etiķete, aicinām saimē pudeļu pildīšanas palīgu. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Pudeļu pildīšanas palīgs” sūti uz darbs@valmiermuiza.lv līdz š.g. 15. maijam.

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO

VECĀKO KRODZINIEKU/-CI | pilnas slodzes darbam Valmiermuižas alus vēstniecībā Āgenskalna tirgū

Lai iepriecinātu alus baudītājus Pārdaugavā, Āgenskalna tirgus jaunatvērtajā paviljonā durvis vērusi Valmiermuižas alus vēstniecība. Bagātīgi, pilnmutīgi, apiņoti un izteiksmīgi – katram brūvējumam savs garšas stāsts un raksturs. Lai šo stāstu nodotu alus baudītājiem un Valmiermuižas alus vēstniecības vadītājai atrastu uzcītīgu „labo roku”, aicinām saimē vecāko krodzinieku/-ci. CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Vecākais krodzinieks” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 31. maijam.

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO

IZBRAUKUMU KRODZINIEKUS/-CES | darbam Valmiermuižas alus darītavas izbraukumos visā Latvijā

Lai līdz ar pirmajiem siltajiem pavasara saules stariem brauktu uz tuvu un tālu pilsētu svētkiem, koncertiem, smalkām svinībām, kur stāstītu, cienātu, tirgotu Valmiermuižā darītos brūvējumus, aicinām saimē! CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Izbraukumu krodzinieks” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv gaidīsim līdz 22. maijam.

APSKATĪT PLAŠĀKU INFO