Valmiermuižas stallis

Valmiermuižas staļļa saime labprāt uzņem viesus: izrāda stalli, dodas izjādēs/izbraucienos, atvēl staļļa ēkas pasākumu svinēšanai, sarūpē greznu pajūgu jaunlaulātajiem un jautras aktivitātes pašiem mazākajiem, lai pavēstītu, ko zirgs ēd, kur dzīvo, kā viņu kopt un trenēt. Tas nudien ir iespaidīgi –  iepazīt Valmiermuižu un tās apkārtni, dodoties izjādē vai izbraucienā ar pajūgu, bet ziemas laikā – kamanās. Izjādē ar pavadoni vienlaicīgi var doties pieci cilvēki.

Zirgu stallis iekārtots senajā lopu laidarā, kas Valmiermuižā atradies jau 19. gadsimta pirmajā pusē. Varenā izmēra trīs ēku komplekss veido pagalmu, kas izlikts ar laukakmeņiem. To noslēdz akmens mūra žogs ar vārtiem. Ēkas izskatās tik iespaidīgi, ka līdztekus staļļa iemītnieku ikdienas rosībai un darbiem še nereti notiek arī dažādas radošas aktivitātes – izrādes, izstādes un performances.

Staļļa teritorija ir kā radīta tam, lai plānotos svētkus sarīkotu neierastākā vidē. Valmiermuižas Alus virtuves pavāri mīļuprāt sagādās brangas uzkodas, bet alus meistari gādās par Valmiermuižas brūvējumiem, lai svētku svinēšana būtu gan aktīva, gan spēcinoša. Viesošanās stallī ir iespējama katru dienu, to iepriekš saskaņojot.

Viesošanās

Vienam cilvēkam: 3 EUR
Viesu grupām, mazākām par septiņiem cilvēkiem: 21 EUR
Izjāde pēc ekskursijas (viens aplis): 1,50 EUR

Izjādes un izbraucieni

Izjāde zirga mugurā (30 min.): 15 EUR
Izjāde zirga mugurā (stunda): 25 EUR
Izbrauciens ar pajūgu vai kamanām: 35 EUR/30 min. vai 50 EUR/stunda
Pajūga izrotāšana svinīgiem notikumiem: 20 EUR
Izbrauciens ar pajūgu vai kamanām 7 – 15 personām: 5 EUR/10 min.
Izbrauciens ar pajūgu vai kamanām vairāk par 15 personām: 3 EUR/10 min.
Izbrauciens ar ratiem vai kamanām ponija iejūgā: 2 EUR/10 min.

Telpu noma

Pasākums iekštelpās, pikniks  staļļa teritorijā: 30 EUR stundā (katra nākamā stunda 15 EUR)

Saziņai

Saziņai

VALMIERMUIŽAS STALLIS Dzirnavu iela 15, Valmiermuiža, Burtnieku novads +371 26562703