Mielasts svētku galdam

Kad vīkšaties lielākām svinībām, klapatu pietiek arī bez mizošanas un šmorēšanas, tāpēc labprāt palīdzēsim sarūpēt smalku maltīti. Galdus klājam gan Valmiermuižas alus virtuvē, gan jūsu mājās vai darba vietā un ļoti mīlam to darīt brīvā dabā, sarūpējot gan ēdamo, gan dzeramo, ierādot un izstāstot.

MĪĻUPRĀT PARŪPĒSIMIES PAR

Kūkām un saldajām riktēm

Uzburam visdažādākās saldās ēdmaņas, sākot no nelielām, bet smalkām mājas kūkām un beidzot ar milzīgām kāzu tortēm. Tāpat liekam tapt īpaša apveida kūkām bērnu svinībām. Varam sagatavot arī mīlīgas knapkūciņas un citas saldās riktes. Lielākiem godiem mīļuprāt rīkojam arī kūku provēšanu.

Uzkodām

Piedāvājums sakņots Latvijas laukos, dabā un gadalaikos. Te būs, ko likt uz kārā zoba gan gaļas mīļotājiem, gan zivs cienītājiem, gan gaļas neēdājiem. Līdzēsim ar padomu alus pielāgošanā un pasūtīšanā, lai jūsu viesi varētu izbaudīt alus un ēdiena saderības stāstu.

Svaigi ceptu maizi

 Cepam gan mazus kukulīšus, gan branga izmēra saimes klaipus – drabiņu maizi, balto maizi un kefīra maizi ar sēklām, kā arī rudzu un iesala maizi. Cepšanai izmantojam iejavu un vietējo saimnieku sagādātus miltus.

Alus aprīkojuma īri

Ticam, ka smalku alu svinībās neklājas baudīt kā pagadās, tādēļ esam sarūpējuši visu nepieciešamo, lai alus svētku galdā vienmēr būtu vēss, svaigs un gards, kā tikko no darītavas nācis, un pasniegts tikpat cienīgi kā lepnākajā galvaspilsētas krogā.

No pieredzes zinām, ka pirms svētku mielasta pasūtīšanas, īpaši, ja svinības ir lielas un nozīmīgas, vislabāk tikties vaigu vaigā, lai iepazītos, uzzinātu rīkotāju vēlmes un godu noskaņu. Pasūtījumu brangākam svētku galdam nepieciešams veikt vismaz nedēļu iepriekš.

Saziņai

Saziņai

Valmiermuižas alus virtuveDzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras novads, LV-4219+371 28664424