Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

L ai pilnīgotu sadarbību ar mūsu uzticamajiem restorāniem, bāriem un veikaliem, aicinām saimē PĀRDOŠANAS VADĪTĀJU! Sūti savu CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Pārdošanas vadītājs” personīgi Valmiermuižas alus saimniekam uz e-pasta adresi saimnieks@valmiermuiza.lv līdz 20. decembrim.

P retēji tendencēm alus nozarē „Valmiermuižas alus” šā gada desmit mēnešos, salīdzinot ar tādu pašu laika posmu pērn, kāpinājis apgrozījumu par 13%. Lasīt vairāk šeit.

A r šī gada noslēdzošo viesizrādi 27. novembrī pl. 19:00 Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai viesosies dramaturga Jāņa Baloža un režisora Valtera Sīļa veidotais dokumentālais piedzīvojumu stāsts "ZUDUSĪ ANTARKTĪDA". 

K okmuižas eils atgriezies Valmiermuižas alus tirgotavās jaunā ietērpā, ar vēl izteiksmīgāku garšu un mežonīgāku vārdu - KASKĀDES KRĀCES.

L ai atklātu īsteni latviska portera alus garšu, līdz ar Mārtiņu svinībām Valmiermuižā, baudīšanai un vērtēšanai nododam VALMIERMUIŽAS PROVES PORTERI NO. 5. Uzklausot alus baudītāju ieteikumus, tas izbrūvēts ar noapaļotāku apiņu rūgtuma un iesala graudu salduma buķeti. Kad alus nobaudīts, priecāsimies par vērtējumu šeit.

L īdz ar Mārtiņdienas tuvošanos, uz gardēžu svētku galdiem atgriežas trīsreiz saldēts TREJLEDUS ALUS. Garšā mijas bagātīga, saldi rūgtena karamele un viegla žāvētu augļu nojausma.

A icinām saimē pacietīgu un aizrautīgu ALDARA MĀCEKLI, kas darīs dzīvo alu jaunām, vēl pilnīgākām garšām un aromātiem. Gaidīsim CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Aldara māceklis” uz darbs@valmiermuiza.lv līdz šī gada 28. novembrim!