Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

P ar godu Valmieras 732. gadadienai 6. augustā galdā celsim jaunbrūvēto, ar īpašu garšas buķeti pilnīgoto Valmiermuižas Tumšo dūmalu. Tas brūvēts, izmantojot virs atklātas bērzu malkas uguns kaltētu, ar dūmu smaržu piesātinātu miežu iesalu, kādu alus darīšanai izmantoja Hanzas laikos. Pirmo reizi pilsētnieki un svētku viesi dūmalu varēja baudīt senās Hanzas pilsētas 730. dibināšanas gadskārtas svētkos. Tagad to brūvē uz katru Valmieras pilsētas dzimšanas dienu, pildot gan tikai 9000 pudelēs. 

R okenrola iedvesmots, „Valmiermuižas alus” ir radījis oriģinālu alus recepti par godu nozīmīgākajam rokmūzikas festivālam Latvijā – KLANG!. Lasīt vairāk šeit.

K ad nu vasara ir pilnbriedā, tad jāmeklē smalka bode, kur alus īpašā godā...Valmiermuižas tirgotavās gardēži atradīs trejdeviņus mūsu meistaru lēni brūvētus alus – gan gaišus un tumšus, gan apiņotus un iesalainus, gan vieglus un tumīgus. Visi ali ir dzīvi - filtrēti vai nefiltrēti. Te atradīsiet arī daudzas citas svētku galda klāšanai noderīgas lietas – gan stikla krūkas un smalkas glāzes, gan dāvanu grozus un kastes ar dažādām alus zortēm. Foto ieskaits: šeit.