Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

K ad vēlajās vakara stundās radošajiem prātiem nepieciešams spēks un mundrums, tad nu to iespējams pasmelties  „Kokmuiža” mate tējas dzērienā. Tā darīšanā izmantots mate tējas izvilkums, kas līdzīgi kā melnā un zaļā tēja -  satur kofeīnu, līdz ar to aktivizē ķermeni un uzmundrina prātu.  

A tzīmējot alus darītavas astoņu gadu jubileju, uzsākam pusmiljonu vērtu ieguldījumu projektu - “Alus darbnīcas” izveidi. Īpašu vietu, kur tiks brūvētas ekskluzīvas alus garšas mazās partijās. "Valmiermuiža alus darītavā" turpināsim brūvēt iecienītās klasiskās  alus garšas, bet “Alus darbnīcu” varēs pielīdzināt alus ateljē, kur pēc individuāla pasūtījuma tiks radītas jaunas un ekskluzīvas garšas. 

 

A lus meistari, domājot par Kokmuižu, allaž priekā saberzē rokas, jo, kur Kokmuiža, tur neierastas garšas un brūvēšanas risinājumi. Šodien ar lepnumu galdā ceļam pirmo provi Kokmuižas bio iesala dzērienam ar Citra apiņiem, ļaujot izbaudīt izteikti rūgtā, svaigā un citrusīgā aromāta saderības deju. Iegādājams Valmiermuižas alus tirgotavā un Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā!

L ai gardēžiem celtu galdā arvien jaunus, ar Valmiermuižas alus garšām saderīgus meistarstiķus, aicinām saimē latvisko garšu lolotāju -  PAVĀRU darbam Valmiermuižas Alus virtuvē.