Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

P iektdien, 29. jūlijā, plkst. 21.00 Valmiermuižas klēts pagalmā uzstāsies Jēkabs Nīmanis un Jaunā Rīgas teātra aktieri ar dziesmām par mīlestību no skatītāju iemīļotās izrādes "Latviešu mīlestība". 

D audzinot laiku, kad dabas devums ir pašā pilnbriedā, 6. augustā Valmiermuižas pils parkā aicinām uz Māras dienas svinībām un tirdziņu „Ar Gardu Muti Valmiermuižā”. Sanākušie varēs iegādāt dažādus mājražotāju gardumus un amatnieku labumus, izzināt Māras dienas tradīcijas, baudīt Valmiermuižas saimes sarūpētos labumus un doties izjādēs zirga mugurā.

L ai koptu alus baudīšanas kultūru un daudzinātu alus garšu saderību ar sezonālo virtuvi, aicinām saimē smaidīgus viesmīļus darbam Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā! 

P ar godu pirmajam Valmieras vasaras teātra festivālam alus meistari ceļ galdā jaunu, izteiksmīgu gaišo eilu! Garšā un aromātā piesātinātas, saules pielietas vasaras ziedu un karameles notis, kurās smalki ievijas maigs apiņu rūgtums.

T urpinot meklēt īstena Latvijas portera garšu, alus baudītāju vērtējumam nododam proves porteri No.6. Kad tas nobaudīts, aicinām izteikt savu vērtējumu šeit.

V almiermuižas alus darītavas saimnieks lēmis radīt īpaši aromātisku PROVES VASARAS ALU, lai visa gada garumā gardēži var atcerēties vasaras augļaino saldumu, saules noglāstīto pļavas zāļu maigo rūgtumu un rīta rasas dzestrumu.