Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

S vinībām jāsāk gatavoties laikus, tamdēļ jau 10. decembrī Valmiermuižas saime aicina uz Ziemas saulgriežu ieskandināšanas svinībām un tirdziņu "Ar gardu muti Valmiermuižā"! Viesos sabrauks varen kupls tirgotāju pulks no tuvākas un tālākas apkaimes ar dažnedažādiem labumiem svētku galdam, gan izmeklētiem meistaru darinājumiem, ar ko piepildīt Ziemassvētku dāvanu maisu. Bet 17. decembrī plkst. 19.00 Valmiermuižas klēts viesistabu pieskandinās Ziemas saulgriežu tradīciju vakars ar folkloras draugu kopu „Skandinieki”, kas mācīs, kā svētki svinami īsteni latviskās noskaņās.

N o 27. līdz 29. decembrim biedrība “Valmiermuižas jātnieku skola” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem piedalīties radošajās darbnīcās “Ziemas prieki Valmiermuižas stallī”.

S ajūtot ziemas elpu, kad saule vairs nesilda tik ļoti un kārojas kas brangāks, tumīgāks un nesteidzīgāk baudāms, Valmiermuižas alus darītavas meistari atkal ceļ galdā Ziemas alu un Trejledus alu, ko nesteidzīgi baudīt drēgnākajos gada mēnešos.

S vinīgs valsis, aktīvs fokstrots vai smieklu pilna lambada ballēm piestāv. Tāpat kā saldais, tumīgais un garšā nedaudz maigākais Balles tumšais alus, kas sākotnēji radīts par godu Valmieras drāmas teātra izrādei “Balle būs”. Nu, uzklausot baudītāju atzinīgo vērtējumu, tas atgriežas uz palikšanu, lai svinīgi atgādinātu, ka ballēm būs būt!