Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

P ar godu pirmajam Valmieras vasaras teātra festivālam alus meistari ceļ galdā jaunu, izteiksmīgu gaišo eilu! Garšā un aromātā piesātinātas, saules pielietas vasaras ziedu un karameles notis, kurās smalki ievijas maigs apiņu rūgtums.

L ai augtu kvalitātē un iekārtas strādātu precīzi kā Šveices pulkstenis, saimnnieks aicina saimē pieredzējušu ALUS DARĪTAVAS ATTĪSTĪBAS UN TEHNISKO VADĪTĀJU pilnas slodzes darbam Valmiermuižā. Sūti savu CV un pārliecības vēstuli ar norādi "Alus darītavas attīstības un tehniskais vadītājs" personīgi Valmiermuižas alus saimniekam uz e-pasta adresi saimnieks@valmiermuiza.lv.

T urpinot meklēt īstena Latvijas portera garšu, alus baudītāju vērtējumam nododam proves porteri No.6. Kad tas nobaudīts, aicinām izteikt savu vērtējumu šeit.

V almiermuižas alus darītavas saimnieks lēmis radīt īpaši aromātisku PROVES VASARAS ALU, lai visa gada garumā gardēži var atcerēties vasaras augļaino saldumu, saules noglāstīto pļavas zāļu maigo rūgtumu un rīta rasas dzestrumu.

M ūsu alus meistari ceļ godā īpašo brūvējumu - VALMIERMUIŽAS TUMŠO DŪMALU -, ko nu, rūpējoties par alus gardēžu izteiktām vēlmēm, varēs pastāvīgi iegādāt un nesteidzīgi baudīt!

G ardēžu vērtējumam nododam VALMIERMUIŽAS KVIEŠU DEGALU. Aromātā dominē augļu toņi un viegla vaska nojausma, bet garšā līdzsvarojas iesala zīdainais saldums un graciozas skābenas notis, ko piešķir augšējās raudzēšanas raugs.