Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

L īdz ar vēso vakaru iestāšanos, Valmiermuižas klētī būs skatāmas neatkarīgo teātru viesizrādes. 22. oktobrī, pl. 19:00 sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu būs skatāma Dirty Deal Teatro melnā komēdija “DIENAS VARONIS”. Savukārt 1. novembrī būs skatāma Ģertrūdes ielas teātra izrāde “REDZE IR MAŅA, KO MIRSTOŠS CILVĒKS ZAUDĒ PIRMO”.

A icinām saimē Latvijas garšu PAVĀRU darbam Valmiermuižas virtuvē Rīgā. Gaidīsim CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Valmiermuižas pavārs Rīgā” uz darbs@valmiermuiza.lv līdz šī gada 18. oktobrim!

L ai celtu apkalpošanas līmeni un kļūtu par atzītiem alziņiem, aicinām saimē KRODZINIEKUS - PĀRDEVĒJUS darbam Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā. Gaidīsim CV un pārliecības vēstuli ar norādi "Valmiermuižas Krodzinieks Rīgā" uz darbs@valmeirmuiza.lv līdz šī gada 11. oktobrim!

A tzīmējot Miķeļdienu, rudens saulgriežus un ražas svētkus, alus darītava „Valmiermuižas alus” laiž klajā Latvijā līdz šim nebijušu brūvējumu – DEGALU.

P ar godu nozīmīgākajiem Latvijā dzimuša kino svētkiem – nacionālajam filmu festivālam “Lielais Kristaps” – ir radīts alus THE ROYAL VIO ar jaunu, izteiksmīgu garšu. Alus brūvēšanā meistari iedvesmojušies no XX gadsimta pirmsākumiem, kad Rīgā ienāca spožā jūgendstila arhitektūra, elektrība un kinematogrāfs.