Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

A icinām saimē transportu diriģentu LOĢISTIKAS SPECIĀLISTA amatam Valmiermuižā. Gaidīsim CV un pārliecības vēstuli ar norādi "Loģistikas speciālists" uz darbs@valmiermuiza.lv līdz šī gada 30. septembrim!

T āpat palīdzīgas rokas noderēs Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā, tāpēc aicinām saimē VALMIERMUIŽAS VĒSTNIECĪBAS VADĪTĀJU, kas jaudīgi daudzinās Latvijas svētku garšu un kultūras tradīcijas. Gaidīsim CV un pārliecības vēstuli ar norādi "Valmiermuižas vēstniecības vadītājs" uz kamena@eiropersonals.lv līdz šī gada 20. septembrim!

P aplašinot bezalkoholisko dzērienu klāstu, "Valmiermuižas alus" šoruden iepirks 20 tonnas Latvijā augušu ogu un augļu - 10 tonnas meža brūklenes, kuru ražas ievākšana sākas šobrīd, un septembrī-oktobrī arī 10 tonnas bioloģiski audzētas cidonijas. No to sulas "Valmiermuižas alus" gatavos zelterus "Gardu Muti". Lasīt vairāk šeit.

K ad nu vasara ir pilnbriedā, tad jāmeklē smalka bode, kur alus īpašā godā...Valmiermuižas tirgotavās gardēži atradīs trejdeviņus mūsu meistaru lēni brūvētus alus – gan gaišus un tumšus, gan apiņotus un iesalainus, gan vieglus un tumīgus. Visi ali ir dzīvi - filtrēti vai nefiltrēti. Te atradīsiet arī daudzas citas svētku galda klāšanai noderīgas lietas – gan stikla krūkas un smalkas glāzes, gan dāvanu grozus un kastes ar dažādām alus zortēm.