Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

C iemiņu ievērībai - no 17. līdz 23. oktobrim Valmiermuižas Alus virtuve klētī līdzās alus darītavai būs slēgta. Tikmēr pavāri radīs īpašus garšu piedzīvojumus jaunajai ēdienkartei un pusdienu piedāvājumam. Gaidīsim atkal no 24. oktobra!

A icinām uz rudenīgu vakarēšanu Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai, baudot mākslu, dzīvā Valmiermuižas alus garšas un ar tām saderīgu ēdienu. 28. oktobrī plkst. 20.00 grupas SIGMA pieklusinātais koncerts.

V almiermuižas alus darītavā jau no pirmsākumiem lielā godā tur kultūru un mākslu, tamdēļ jau otro gadu par godu nozīmīgākajam Latvijas kino nozares pasākumam “Lielais Kristaps” esam izbrūvējuši īpašu garšu – gaišo alu Lielais Kristaps. 10 eiro centi no katras nopirktās pudeles summēsies balvā, kas festivāla noslēgumā tiks pasniegta spilgtākajai kino debijai.

T urpinot meklēt īstena Latvijas portera garšu, vērtējumam nododam proves porteri No.7. Uzklausot alus baudītāju ieteikumus, esam pilnīgojuši recepti, darot porteri mazāk rūgtu un ar vēl izteiksmīgāku grauzdētas kafijas pēcgaršu. Kad tas nobaudīts, aicinām izteikt savu vērtējumu šeit.