Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

K ā vēsta senču paražas, ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā. Tad nu tiem, kuri jau šobrīd ilgojas pēc vasaras pilnbrieda augļainā salduma, vērtējumam nododam Vasaras alus provi No.6. Aromātā un garšā līdzās ierastajiem priežu skuju, citrusu un ziedu toņiem sajūtamas arī vieglas zemeņu nianses. Kad alus nobaudīts, priecāsimies, ja izteiksiet savu vērtējumu šeit

J au kādu brīdi Valmiermuižas Alus virtuvē riktējas konditore Madara, kura cep fantastiskas kūkas un vēl fantastiskāku maizīti gan lielākiem, gan mazākiem godiem. Lai pasūtītu gardumus, jāzvana viesmīlīgajai Valmiermuižas klēts saimei pa tālr. 20264269. Lai svētki izdodas!

S ajūtot ziemas elpu, kad saule vairs nesilda tik ļoti un kārojas kas brangāks, tumīgāks un nesteidzīgāk baudāms, Valmiermuižas alus darītavas meistari atkal ceļ galdā Ziemas alu un Trejledus alu, ko nesteidzīgi baudīt drēgnākajos gada mēnešos.

S vinīgs valsis, aktīvs fokstrots vai smieklu pilna lambada ballēm piestāv. Tāpat kā saldais, tumīgais un garšā nedaudz maigākais Balles tumšais alus, kas sākotnēji radīts par godu Valmieras drāmas teātra izrādei “Balle būs”. Nu, uzklausot baudītāju atzinīgo vērtējumu, tas atgriežas uz palikšanu, lai svinīgi atgādinātu, ka ballēm būs būt!