Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

A tzīmējot pavasara beigas un vasaras sākumu, 7. maijā ar gardumu tirdziņu un svētku tradīcijām Valmiermuižā svinēs ŪSIŅDIENU.

A icinām Jāņu tēvus un mātes laikus sarūpēt sev un savai saimei daudzināto dzīvo alu vai gardos bezalkoholiskos spirdzinājumus, ietērpjot pudeles īpaši svinīgā, SKRODERĒTĀ ETIĶETĒ pēc pašu veidota dizaina. Lai uzzinātu vairāk, rakstiet uz info@valmiermuiza.lv.

K ļūsti par Valmiermuižas saimnieka acīm un ausīm bāros un restorānos! Aicinām saimē VIEDO BĀRMENI pamata darbam Rīgā, kas pastāvīgi apciemos "Valmiermuižas alus" uzticamos bārus un restorānus visā Latvijā, lai apgaismotu par jaunbrūvējumiem un turētu rūpi par apkalpošanas izcilību! Sūti savu CV un pārliecības vēstuli ar norādi „Viedais Bārmenis” uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv līdz šī gada 15. maijam!

A icinām saimē Latvijas garšu PAVĀRUS darbam Valmiermuižā līdzās alus darītavai. Gaidīsim CV un pārliecības vēstuli uz e-pasta adresi darbs@valmiermuiza.lv ar norādi „Pavārs Valmiermuižā” līdz šī gada 8. maijam!

M ūsu alus meistari ceļ godā īpašo brūvējumu - VALMIERMUIŽAS TUMŠO DŪMALU -, ko nu, rūpējoties par alus gardēžu izteiktām vēlmēm, varēs pastāvīgi iegādāt un nesteidzīgi baudīt!

G ardēžu vērtējumam nododam VALMIERMUIŽAS KVIEŠU DEGALU. Aromātā dominē augļu toņi un viegla vaska nojausma, bet garšā līdzsvarojas iesala zīdainais saldums un graciozas skābenas notis, ko piešķir augšējās raudzēšanas raugs.

P avasara saulgriežu iedvesmoti, esam radījuši LIELĀS DIENAS ALU saules krāsā ar pilnmutīgu, svaigi uzartas zemes dvašu un ziedaini mētrīgu aromātu, kas brūvēts no trīs īpašiem, ar senu paņēmienu gatavotiem klona iesalim.

V almiermuižas alus darītavas saimnieks lēmis radīt īpaši aromātisku PROVES VASARAS ALU, lai visa gada garumā gardēži var atcerēties vasaras augļaino saldumu, saules noglāstīto pļavas zāļu maigo rūgtumu un rīta rasas dzestrumu.