Valmiermuižas alus pudele, alus kauss

V almiermuižas alus dārzu vasaras vakaros piektdienās pieskandinās mūzikas un čalojošu viesu skaņas. Aicinām uz dzīvās mūzikas vakariem. Šo piektdien, 25. jūlijā grupas MIKUS FRIŠFELDS UN DEJOJOŠIE MĀKOŅI koncerts! 

A tzīmējot vasaras tuvošanos beigām un jauno ražu aicinām uz lustīgām Māras dienas svinībām ar „Gardu Muti” labumu tirdziņu, mielošanos, tradīciju izzināšanu, darbnīcām un teātra festivāla „NoMadI” izrādēm  9. augustā pie Valmiermuižas alus darītavas!

A r Valmieras vēsturi cieši saistītā Valmiermuižas alus darītava visiem pilsētniekiem un viesiem pilsētas gadadienā jau otro gadu pēc kārtas dāvina īpašu alu ar dūmu garšu - VALMIERAS DŪMALU. Šī gada svinību brūvējums vien 9`000 pudeļu ir iegādājams un nobaudāms Valmiermuižas tirgotavās un virtuvēs.

P ateicoties alusmīļiem, esam tikuši pie pirmo trīs proves KVIEŠU ALUS garšu balsojuma, kurā par mata tiesu augstāku vērtējumu izpelnījās tumīgais proves Kviešu alus No. 2. Tāpat saņēmām ieteikumus par to, kā pilnīgot kviešu alus buķeti īsteni latviskā garā.Tad nu pēc centīgas vārīšanas un brūvēšanas ceļam priekšā uzlabotās proves garšas – No. 4, No. 5 un No. 6 – nesteidzīgai baudīšanai un striktai vērtēšanai aptaujā.