Ikmēneša "Valmiermuižas alus" jaunumu apkopojums Tavā e-pastā:


E-pasts *
Savā e-pastā vēlos saņemt jaunumus par *
* Obligātie lauki

K ad nu vasara ir pilnbriedā, tad jāmeklē smalka bode, kur alus īpašā godā...Valmiermuižas tirgotavās gardēži atradīs trejdeviņus mūsu meistaru lēni brūvētus alus – gan gaišus un tumšus, gan apiņotus un iesalainus, gan vieglus un tumīgus. Visi ali būs dzīvi - filtrēti vai nefiltrēti. Te atradīsiet arī daudzas citas svētku galda klāšanai noderīgas lietas – gan stikla krūkas un smalkas glāzes, gan dāvanu grozus un kastes ar dažādām alus zortēm. Foto ieskaits: šeit.

N ovārtā atstātais namiņš Vaidavas ezera krastā nule kā ieguvis jaunas aprises un pārtapis par Valmiermuižas Vasarnīcu, lai saulainās vasaras dienās atpūtniekiem būtu pieturvieta, kur veldzēties ar pašmāju spirdzinājumiem. Vasarnīcā galdā ceļ kā Valmiermuižas alus darītavas brūvējumus, tā sezonas ogu un saldējuma kokteiļus, Latvijā grauzdētu kafiju un Vidzemes pļavās ievāktas zāļu tējas, vieglas uzkodas un smalkmaizītes, pašu gatavots saldējums no Valmiermuižas alus, iesala dzēriena un ogām. Gaidīsim ciemos saulainās un siltās dienās no plkst. 11.00! Bet vēsās un lietainās dienās gudrosim arvien jaunas receptes jauniem garšu piedzīvojumiem.

U zklausot alus baudītāju ieteikumus, esam pilnīgojuši Valmiermuižas Proves porteri No. 3. Tamdēļ alus gardēžu nesteidzīgai baudīšanai un striktai vērtēšanai tiek nodota nākamā prove, kas garšā padevusies pilnīgāka, rūgteni salda un maigi apiņota - Valmiermuižas Proves porteris No. 4.