Latvijas garšu brokastis Valmiermuižā

Ar sezonas garšām bagātīgi klāts brokastu galds, kas ļauj gardi izbaudīt rītu, tā mēs Valmiermuižā sagaidām un pavadām brīvdienas.

Rudens nāk ar patīkamiem jaunumiem mūsu alus virtuvē, proti, nu ik brīvdienas rītu te būs iespējams izbaudīt nesteidzīgu maltīti, kur galvenajā lomā būs šī brīža Latvijas mežu un dārzu veltes. Vēlās brokastis tiks servētas sestdienās un svētdienās, sākot no plkst 10.00 līdz 14.00. Un tā katru nedēļas nogali!

Brokastis katram ēdājam sastāv no trim daļām – brokastu galds (bufete), siltie brokastu ēdieni (izvēle no ēdienkartes) un maltītei pieskaņota alus darītavā darītas garša (alkoholiska vai bezalkoholiska).

Brokastu pamatā ir bufete, kur kārtu kārtām izvietotas sezonas garšas – zivis, gaļa, sieri, visvisādi salāti ar dārzeņiem, ogām, pašu gatavotas majonēzes,  mērcītes un dažnedažādi sezonas labumi. Neiztrūks arī no rīta cepta maizīte. Šī varēs kalpot kā lieliska mācībstunda, lai uzzinātu, kas Latvijas dabā rodams pašlaik..

Savukārt silto ēdienu būs iespējams pasūtīt no īpašas brokastu kartes, kur izvēlēties varēs gan gaļas mīļotājs, gan dārzeņu cienītajs. Pēc pasūtījuma pieņemšanas pavāri ķersies pie darba, izvēlēto īpaši pagatavojot.

Starp  sāļiem našķiem brokastu galdā iespējams atrast arī dažādus saldus labumus, lai tad no sirds varētu ļaut vaļu un puncī pildīt kārumus – vienu par otru gardākus.

Izvēloties ēdienus, viesmīlis palīdzēs piemeklēt saderīgāko dzēriena garšu – pie mums brūvēto alu vai garškopju kustības „Gardu muti” izloloto zelteri, ļaujot izbaudīt īstenu garšu saderības stāstu.

Brokastu cena pieaugušajam:  9, 50 EUR (brokastu bufete, viens siltais ēdiens no ēdienkartes, viens dzēriens).
Bērniem līdz 12 gadiem:  5 EUR .

Galdiņu brokastīm aicinām pieteikt iepriekš.

Foto: Roberts Āboltiņš 

Saziņai

Saziņai

VALMIERMUIŽAS ALUS VIRTUVE Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža +371 28664424