Vasarnīcas saimnieces aicina

Uz praktiski prātīgām nodarbībām, lai radoši padarbotos gleznainā Vaidavas ezera krastā.

Gribētos ticēt, ka vasara beidzot ir sagaidīta, tamdēļ vasarnīcas saimnieces visus, kas vēlas radoši pavadīt laiku brīvā dabā aicina uz pērn tik iemīļotajām praktiskajām nodarbībām vasarnīcas pagalmā.

Pirmo nodarbību 2.augustā (plkst 18.30) atklās Laura Arnicāne, kura vienā dienā pielēmusi sevi izaicināt, sākot dzīvot pēc Zero Waste filozofijas. Sanākušiem būs iespējams uzzināt, kas ir šīs filozofijas pamatā un pašu spēkiem radīt ko praktisku un ikdienā izmantojamu – zobu pastu, kas ne tikai pienācīgi tīra zobus, bet arī labi garšo, smaržo un veļas pa muti. Iedvesmu jau tagad var pasmelties Lauras un viņas vīra blogā: www.seekthesimple.com.

Pieteikšanās nodarbībai līdz 31.jūlijam, zvanot uz tālruni 25544338. Vietu skaits ierobežots.

Otrajā nodarbībā – 9.augustā  (plkst. 18.30), Vaidavā viesosies fantastiskā Ilze Tigule, kura ikdienā rada varen daudz brīnumjaukas lietas – BurbergaRada viena no tām. Nodarbībā viņa ierādīs, kā no tām rotiņām, kas, iespējams,  rotu lādītē krāj putekļus, pagatavot jaunas un atkal valkājamas lietas.  Šajā vakarā koncentrēsimies uz auskariņu veidošanu (protams, tas var novest arī pie kāda cita gala rezultāta). Ilzei līdzi būs āķīši un citi elementi, kurus (kopā ar jūsu līdzi paņemtajām rotiņām) varēs likt kopā kārtu kārtām, lai radītu savas brīnumrotas.

Pieteikšanās nodarbībai līdz  7.augustam, zvanot uz tālruni 25544338. Vietu skaits ierobežots.

Praktisko nodarbību sezonu noslēgsim 16.augustā (plkst. 18.30), kad viesos atbrauks talantīgā māksliniece Kristīne Zemļicka Brālēna /Kristīnes Instagram/, kas  ierādīs dažādas porcelāna trauku apgleznošanas tehnikas, lai nedaudz piemirstiem vai apnikušiem traukiem varētu iedot jaunu elpu. Ir vērts izpētīt sava trauku skapja krājumus, lūkojot pēc porcelāna traukiem, kuriem šajā vakarā tiks iedota jauna elpa.

Pieteikšanās nodarbībai līdz 14.augustam, zvanot  uz tālruni 25544338. Vietu skaits ierobežots.

Kad būs apgūts, izzināts un izdarīts, tad 19.augusta rītā (plkst. 11.00) Vaidavas ezera krastā visi aicināti uz īpašu jogas nodarbību, kuru vadīs DCH studijas pasniedzēja Maija Meijere, kura savas zināšanas apguvusi gan Eiropā, gan Indijā. Pēc nodarbības būs sarūpēta īpaša brokastu maltīte, kas vienā mierā ļaus izbaudīt tik daudz baudas.

Vasarnīca slēģi un sezona tiks slēgta 26. augustā, kad še norisināsies iemīļotās „Dāmu štātes”, lai gan izpārdotu savu skapja saturu, gan iegādātu ko jaunu. Vakarā  ezera krastu un vasarnīcas pagalmu pieskandinās kāds īpašs muzikāls pārsteigums. Pieteikumus no andelmaņiem gaidīsim līdz 23.augustam.

Lai pieteiktos nodarbībām vai noskaidrotu visu, kas neskaidrs, droši zvaniet uz tālruni 25544338.

Un visātrākais veids, lai sekotu līdz jaunumiem vasarnīcā –  kļūt par Draugu Facebook lapā!