Piparkūku darbnīca mazajiem

Valmiermuižas alus virtuve aicina bērnus uz svētku draiskulībām un radošu darbošanos.

Lai svētki apjaustu, ka tie patiesi tiek gaidīti, ir aktīvi jādarbojas! Tamdēļ Valmiermuižas saime sagatavojusi īpašu svētku sagaidīšanas programmu bērniem, lai radošā gaisotnē paši gatavotu un rotātu mutē kūstošās piparkūkas.

Rūpi par mazajiem ķipariem turēs mūsu brīnišķīgā konditore Madara Puķe, kuras virsvadībā mazākie bērni pašu spēkiem varēs apgleznot lielākas un mazākas piparkūkas, bet lielākie ne tikai apgleznot, bet arī veidot rullēt un cept. Kad darāmais būs paveikts, tad Madara līdzēs krāšņumus glīti iesaiņos, lai gardos našķus varētu nest mājas mīļajiem.

Pavāri būs sarūpējuši mazajiem darboņiem sildošas pusdienas, bet garškopji no Gardu muti cienās ar kādu no Latvijas garšu zelteriem.

 

Ja būs luste, tad, iepriekš vienojoties, ikviens būs aicināts apmeklēt līdzās esošo alus darītavu, lai savām acīm pieredzētu,  kā te tiek darīti Latvijas garšu Gardu muti zelterīši.

Mazos rūķus savā namā mīļuprāt uzņems arī Valmiermuižas staļļa saime gan ierādot staļļa dzīvi, gan ļaujot izbaudīt nelielu izjādi.

Darboties prieks sadalīts divās grupiņās, atbilstoši vecumiem.

Pirmsskolas vecuma darboņi – piparkūku rotāšana
Dalība maksa: 5 EUR / 8 EUR (ar pusdienām)
Darbošanās: No 1 līdz 1,5 h.

Skolas vecuma darboņi- piparkūku gatavošana, rotāšana
Dalība maksa: 10 EUR / 13 EUR (ar pusdienām)*.
*svētku dienu mazajiem labprāt papildināsim ar iespēju paciemoties alus darītavā, kur nogaršot varēs Latvijas ogu zelterus vai zirgu stallī
Darbošanās: No 2 līdz 2,5 h.

Pieteikties darbnīcām aicinām grupiņas sākot no 10 bērniem. Darbošanās iespējama pirmdienās, otrdienās un trešdienās jebkurā iepriekš saskaņotā laikā (no 20.novembra līdz 8.janvārim). Noteikti ziņojiet par jautājumiem, papildus vēlmēm un idejām, priecāsimies tās kopīgi īstenot, lai svētki būtu priecīgi visās pusēs!

Saziņai

Saziņai

VALMIERMUIŽAS ALUS VIRTUVE Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads +371 28664424