„100 baltas dvēseles” Valmiermuižā

Ar muzikālās apvienības „100 baltas dvēseles” uzstāšanos Valmiermuižas terasē noslēgsim šīs vasaras dzīvās mūzikas koncertvakarus.

Vasarai ripojot uz otru pusi, pienācis laiks izziņot māksliniekus pēdējam šīs vasaras dzīvās mūzikas koncertvakaram, kurš Valmiermuižā notiks šajā piektdienā  (21.jūlijs), kad ar savu lirisko un rāmo skanējumu še uzstāsies mūziķu apvienība „100 baltas dvēseles”.

Mūziķu apvienība, kurai pat radīts īpašs apzīmējums „gaisīgais postroks”, radās pirms desmit gadiem, kad kopīgi muzicēt sāka Mārtiņš Jansons, aktieris Ivars Krasts un Alise Joste. Šo gadu laikā apvienība klausītājus priecējusi gan ar diviem albumiem, gan izjustiem un iedvesmojošiem koncertiem, kas nereti sapludina robežas starp iedomām un realitāti. Valmiermuižā apvienības kodolam pievienosies arī ģitārists Kārlis Josts, Pēteris Pāss (veidojis otrā albuma elektroniskos risinājumus) un bundzinieks Jānis Burmeisters. Kuplais mākslinieku pulks ierasti tik izjusto grupas skanējumu padarīs vēl niansētāku un krāšņāku.

Apvienības pirmais albums „Jūtīgs un atdalīts” iznāca pirms septiņiem gadiem un tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai par labāko debiju. Pagājušā gada nogalē dienas gaismu ieraudzīja otrais studijas albums „Vienaldzība/Indifference”, kur ierastais skanējums kontrastē ar pasaulīgajām tendencēm un krietnu devu elektronikas. Koncertvakarā Valmiermuižā mūziķi izspēlēs dziesmas gan no pirmā, gan otrā albuma.

 

Arī šajā vakarā neiztiks bez muzikālā pārsteiguma, kad pirms šīs mūziķu apvienības uzstāšanās klātesošos iepriecinās kāds jaunais un daudzsološais mākslinieks. Iesildošie mākslinieki uz skatuves kāps ap plkst. 21.00.

Uz iedvesmojošu satikšanos Valmiermuižā!

Ieeja bez maksas.

Pasākumu rīko: Valmiermuižas kultūras biedrība. Atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds, Valmiermuižas alus darītava.