Valmiermuižas gaišais nefiltrētais alus

Par godu Rīga International Film Festival pirmo reizi pildīts pudelē!

Tas nudien ir īpašs brīdis, kad pilsētā ienāk kino, ļaujot piedzīvot ( un izdzīvot) plašu emociju gammu. Mūspusē šis notikums ir vēl jo īpašāks, jo  #RIGA_IFF par godu  –  pirmo reizi pudelē esam pildījuši mūsu gaišo nefiltrēto alu, kuru ierasti var nobaudīt tikai lejamā veidā, apmeklējot kādu saviesīgu iestādi.

Nefiltrētajā alū daudz lielākā daudzumā būs saglabājušās dzīvās rauga šūnas, kas ļauj izbaudīt smalkas garšas nianses, kuras vislabāk atklāsies, ja alus tiks baudīts no stikla glāzes.  Tā kā alus ir nefiltrēts,  iespējamas nogulsnes, kuras iesakām rāmi saskalināt brīdī, kad pudelīte ir mazākā pusē. Alu noteikti nepieciešams uzglabāt vēsumā, lai raugs neturpinātu savu ierasto darbu.

Festivālam veltītā alus termiņš ir 2 nedēļas, tik pat cik festivāls, kurš galvaspilsētā norisināses no 7.-17.septembrim. Alus sapildīts vien 2000 pudelītēs, lai, paņemot rokā krāsaino pudelīti un baudot nefiltrēto alu, nemanot raisītos tā īpašā notikuma sajūta.

Festivālam par godu alus ietērpts trīs dažādās etiķetēs, kas veidotas kā retrospekcija filmu programmu vizualizācijai, apvienojot visus elementus vienu viet.

Festivālā izdalītas 9 programmas, kurās būs iespējams aplūkot 120 filmas. Festivāls galvaspilsētā mājos no 7. līdz 17. septembrim . Tas būs sastopams Splendid Palace (un Kino Bize, un K Suns).

Alu būs iespējams izbaudīt īpašajos festivāla atklāšanas pasākumos. Festivāla laikā tas galvaspilsētā būs pieejams arī Kaņepes Kultūras centrā, Tinto vīna telpa un abās mūsu alus tirgotavās: Rīgā un Valmiermuižā.

Vairāk par Rīga International Film Festival: http://www.rigaiff.lv/2017/lv/.

Tiekamies, lai izbaudītu!

Foto: Roberts Āboltiņš