Mālēdiena festivāls 2017

Aicinām uz rāmu pasākumu gleznainajā Vaidavas ezera krastā, kur galvenajā lomā būs māls un ēdiens. Darbošanās un baudīšanu pavadīs dzīvā mūzika.

Jūlijam piedien kopā būšana un laiska atpūta, lai iepazītu ko jaunu, iepazītu to zinošu meistaru, draugu un mīļoto kompānijā. Tieši par to arī būs mūsu „Mālēdiena festivāls 2017”, kur galvenie varoņi būs māls un ēdiens. Abus dienas gaitā pavadīs dzīvās mūzikas koncerts, kuru izspēlēs pašmāju mūziķi:  El Mars, Kārlis Kazāks, Alise Joste, Sus Dungo, bet vakaru un festivālu noslēgs mūziķis Jānis Šipkēvics jeb Shipsea.

Dienas gaitā kopā ar Vaidava Ceramics un citiem keramiķiem būs iespēja izzināt Latvijas sarkanā māla ceļu no zemes līdz tā pārtapšanai skaistos traukos, kā arī pašu spēkiem iepazīt mālu no visām pusēm, lai  izgatavotu savu īpašo trauku.

Valmiermuižas Alus virtuve  sanākušajiem ļaus iepazīt garšas, kas mūsu zemē atrodamas šobrīd. Viesi aicināti uz īpašām brokastīm, visas dienas garumā būs iespējams nobaudīt   mūsu #zemesgarša maltīti dažādos izpildījumos. Savukārt vakarā gaidāms kāds ļoti īpašs gardēžu notikums, par kuru tuvākajā laikā izstāstīsim nedaudz plašāk.

„Mālēdiena festivāls 2017″  ir iespēja izzināt ne vien Latvijas mālu un garšas, bet arī notikuma vietu. Viesus aicināsim  izzināt Vaidavu, doties izpētes gājienā uz  Vaidava Ceramics ražotni, bet Vaidaveži būs parūpējušies, lai aktīvās atpūtas cienītāji Vaidavas ezeru varētu iepazīt uz SUP dēļa vai laivas, savukārt apkārtni – ar velo.

Kā kārtīgam brīvdabas festivālam pieklājas, apmeklētājus visas dienas garumā priecēs arī pašmāju mūziķu dziesmas. Uz mūzikas skatuves ezera krastā uzstāsies dziesminieks El Mars, Kārlis Kazāks, mūziķe Alise Joste un meiteņu radošā apvienība Sus Dungo, savukārt, vakaru un festivālu noslēgs mūziķis Jānis Šipkēvics jeb Shipsea.

Pasākumu rīko: Kocēnu novada dome, Vaidava Ceramics, Valmiermuižas Alus virtuve.

Visērtākais veids, lai sekotu līdzi pasākuma aktualitātēm – pievienoties pasākumam Facebook.