Izsmalcinātas kūkas svētku galdam

Alus virtuves meistari sarūpējuši varenu piedāvājumu, lai jūsu svētku galdu rotātu izsmalcinātu un bagātīgu garšu piepildītas kūkas.

Piedāvājam pavisam nelielu ieskatu iespējām, bet ziniet, ka ar prieku īstenosim arī individuālās vēlmes un idejas gan garšās, gan noformējumā. Tas gan būtiski, lai svētki būtu priecīgi visās pusēs, tad pasūtījumu nepieciešams veikt vismaz trīs dienas pirms noliktā svētku datuma. Laiks sagaršot svētkus!

Ziemassvētku alus kūka

Kūkas biskvīts veidots no Valmiermuižas ziemas alus un piparkūkām. Virs tā bagātīgs un ziemīgs krēms ar kanēli un krāsnī ceptiem āboliem. Smalkā dāma rotāta ar sezonas ogām un piparkūkām.

Mazās Cielaviņas

Kraukšķīgs un gaisīgs bezē ar bagātu šokolādes un lazdu riekstu krēmu. Sātīgo svētku našķi novērtēs vareni šokolādes mīļi.

Iesala biskvīta kūka

Garšā bagātās kūkas pagatavošanā izmantots alus brūvēšanā tik būtiskais iesala grauds. Kūkas pamatā ir sulīgs un gaisīgs biskvīts un pīlādžu ievārījums. Viss pārklāts ar maigu krēmu un rotāts ar bezē cepumiņiem un paukšķošām dzērvenēm.

Siera kūka

Mutē kūstošā siera kūka iemantojusi kraukšķīgu pamatni, kas pārklāta ar svaigu vasaras ogu kārtiņu un pašu veidotajiem, īpaši smalkajiem olbaltuma cepumiem.

Mazās pavlovas kūkas

Tik gaisīgi, smalki kā pavlovas –  negaršo nekas! Lauku olu bezē kūciņas ar svaigā siera krēmu un sezonas augļiem, ogām.

Mūsu burvīgā konditore Madara ar prieku ķersies arī pie jūsu vispārdrošāko ideju realizēšanas, par šo visu gan rūpīgi ir jāvienojas iepriekš.

Ziemassvētku kūka ar piparkūku – alus biskvītu 19 EUR/kg
Iesala biskvīta kūka ar pīlādžu ievārījumu 20 EUR/kg
Medus kūka 14,00 EUR/kg
Svaigā vai ceptā siera kūka 15,00 EUR/kg
Mājas kūka 17,00 EUR/kg
Mūsu Cielaviņa 18,00 EUR/kg
Upeņu vai melleņu – šokolādes kūka 18,00 EUR/kg
Šokolādes – ķiršu kūka 19,00 EUR/kg
Aveņu-vaniļas kūka 21,00 EUR/kg

Mazās kūciņas
Pavlova 2,90 EUR/gb
Cielaviņa 3,50 EUR/gb
Biezpiena vēja kūka 1,60 EUR/gb
Upeņu – lavandas kūka 3,60 EUR/gb
Šokolādes tarte 3,50 EUR/gb

..un citas.

Pasūtījumu lūdzam veikt vismaz trīs dienas iepriekš.

Lai gardi svētki jūsmājās!

Foto meistars: Roberts Āboltiņš

 

Saziņai

Saziņai

VALMIERMUIŽAS ALUS VIRTUVE Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Burtnieku novads +371 28664424